Temizlik operasyonu Halep’in Sikari semtine kaydırıldı

img
Temizlik operasyonu Halep’in Sikari semtine kaydırıldı YDH

YDH- Suriye güvenlik güçlerinin Selahaddin mahallesinden kaçıp es-Sikari mahallesine giren terörist gruplara yönelik temizlik operasyonu başlattığı bildirildi.
 

YDH-Suriye güvenlik güçlerinin Selahaddin mahallesinden kaçıp es-Sikari mahallesine giren terörist gruplara yönelik temizlik operasyonu başlattığı bildirildi.

Breakingnews’in bildirdiğine göre Suriye ordusu birkaç saat önce Halep’in es-Sikari mahallesindeki terörist gruplara yönelik operasyon başlattı.

Terörist grupların en önemli üsleri olan Selahaddin mahallesini kaybettikten sonra es-Sikari mahallesine kaçtıkları bildiriliyor.

 Teröristlerin Halep Cezaevine yönelik çok sayıdaki saldırısının Suriye ordusu tarafından püskürtüldüğü bildirilirken dünden beri cezaevine üç kez saldıran terörist grubun tamamının öldürüldüğü ve ölenlerin sayısının 40’a yakın olduğu açıklandı.

Sikari mahallesindeki operasyonların da tıpkı Selahaddin mahallesindeki gibi ilerlediği bildirilirken Halep valisi, Selahaddin semtindeki tamir ve yeniden yapılandırma çalışmalarına başladıklarını açıkladı.

   Makaleler

Güncel